Opinie partnerów

Jako zespół CFC chcielibyśmy serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę z HARPIE & ORŁY Sprzedaży. Jest to świetna Grupa oparta na mocnym Filarze ,,Madzi”, która kieruje się w swojej pracy wartościami, co w biznesie jest już rzadkością. Stworzyła przesympatyczna Grupę Ludzi, którzy są zawsze do dyspozycji i służą pomocą w każdej sprawie. Jesteśmy zdania, że Magda stworzyła coś unikalnego i dziękujemy, że jesteśmy jej częścią.

Pozdrawiam

Ekspert Finansowy i Agent Ubezpieczeniowy CFC Jadwiga Jędrzejczyk – Sklarek


Z Harpiami związałam się 3 lata temu. Od początku współpraca przebiega w atmosferze profesjonalizmu i wzajemnego szacunku. Doradztwo ze strony zespołu Harpii oparte jest na rzetelnej wiedzy merytorycznej całego zespołu i zaangażowaniu w powierzane sprawy. Polecam współpracę z Harpiami, ponieważ sprostali moim oczekiwaniom i wysokim wymaganiom.

Agencja Ubezpieczeniowa – Kobiór


Współpracujemy z Multiagencją Harpie i Orły Sprzedaży około dwa i pół roku. Nasza współpraca z Multiagencją, a w szczególności z Dyrektorem Regionalnym Jackiem Kurowskim przebiega bardzo dobrze. Na pochwałę zasługuje przede wszystkim kontakt, pomoc w trudnych sytuacjach, organizacja szkoleń, a także wsparcie merytoryczne. Kontakt z działem produkcji oraz prowizji także przebiega bez zarzutu. Wszelkie niejasności są od razu wyjaśniane i tłumaczone. Prowizję naliczane są na czas.

Centrum Ubezpieczeń Juma Pyskowice


Z Harpie i Orły sprzedaży współpracuje się bardzo dobrze, każdorazowo jest miła atmosfera. Agent pod ich skrzydłami zawsze może liczyć na wsparcie i szybką pomoc w sprawach problemowych i nie tylko. Jeżeli chodzi o kontakt nie ma problemów z dodzwonieniem się do agencji, gdy telefon jest zajęty, dziewczyny oddzwaniają. Cały zespół jest zwarty i gotowy do pomocy. Można liczyć na wizytę managera w swoim punkcie, jeżeli zaistnieje taka potrzeba.

Agencja Ornontowice


Współpracuję z Harpiami od ok 3 lat. Do tej pory nie miałam nigdy problemów co do współpracy. Polecam w 100%. Rozliczenia oraz wsparcie na bardzo wysokim poziome. W razie problemów wiem, że zawsze mogę na Nich liczyć, na pomoc w sytuacjach podbramkowych nawet w późnych godzinach.

Ubezpieczenia Emilia Wystub Jastrzębie – Zdrój


Agencja jak najbardziej godna polecenia, współpraca od roku 2017 bez zarzutów. Zawsze wszytko na czas, kontakt, rozliczenia, wsparcie i obsługa bardzo szybka na 100%. Zaangażowanie pani prezes i dyrektorów na najwyższym poziomie jaki dotąd znałem (rzadko spotykane w innych multiagencjach).

Polecamy

GM UBEZPIECZENIA BYTOM Grażyna i Marek


Współpraca z Agencją ,,Harpie & Orły Sprzedaży” w mojej opinii przebiega bez żadnych problemów. Kontakt jest stały i zawsze kiedy jest potrzeba, Panie przemiłe i bardzo pomocne zawsze służą pomocą, zawsze mają czas i cierpliwość.
Rozliczenia w terminie. Wsparcie menagerskie nie tylko ze strony Harpii, ale również menagerów poszczególnych Towarzystw Ubezpieczeniowych bez zarzutu. Panie i Panowie cierpliwie wszystko wytłumaczą, podpowiedzą jak rozwiązać dany problem.
Podsumowując, uważam, że Agencja naprawdę dba o swoich Agentów, tym bardziej że ja akurat mam porównanie z innymi Agencjami, i wierzcie mi na słowo nie ma się do czego przyczepić.

Polecam współpracę z Agencją ,,Harpie & Orły Sprzedaży”.

Joanna Izbicka


Wprawdzie nasza współpraca nie trwa długo, ale osoby z którymi mam kontakt, są sympatyczne i uprzejme. Sprawy rozliczeń dokonywane są regularnie oraz na bieżąco prostowane i wyjaśniane.

Można bez problemu liczyć na wsparcie, które jest potrzebne podczas pracy na różnych systemach sprzedażowych. Polecam współpracę z Harpie & Orły Sprzedaży, dlatego że nie ma wprowadzonych limitów sprzedażowych, odpowiednie prowizje, wypłacane systematycznie i miła współpraca.

Pozdrawiam

Granica Jan Uryć


Dzień dobry,

jak oceniam współpracę z Harpiami? Bardzo dobrze, już na samym początku zorganizowali wszystkie szkolenia produktowe w towarzystwach ubezpieczeniowych. Z wyprzedzeniem informowali o terminach szkoleń, jeśli były jakiekolwiek problemy zawsze mogłam liczyć na ich wsparcie. Rozliczenia produkcji są raz na tydzień, wystarczy wysłać krótki raport, wymagane dokumenty przesłać pocztą bądź e-mailem i już ;). Dwa razy w miesiącu otrzymuję rozliczenia i przelew na konto, faktury wystawiają Harpie, więc cały problem z rozliczeniami mam z głowy. Prowizje w wielu przypadkach są wyższe, niż otrzymują je agenci wyłączni w danych towarzystwach. Nie ma się więc co zastanawiać, tylko warto rozpocząć współpracę z Harpiami, bo pracują to prawdziwi profesjonaliści. Zawsze mogę liczyć na ich pomoc i wsparcie. Gorąco ich polecam. 😉

Pozdrawiam

Kasia


Z Multiagencją Harpie & Orły Sprzedaży współpracuję już od około dwóch lat i uważam, że był to trafny wybór. Od samego początku otrzymałem wsparcie, jakiego oczekiwałem. Kontakt jest bez zarzutów, zawsze jeśli potrzebuję informacji czy pomocy i wykonuję telefon, do dyrektora regionalnego czy innej osoby, nawet jeśli w danym momencie nie odbierze to wiem, że odzwoni i pomoże (a z doświadczenia wiem, że nie zawsze tak to wygląda w innych multiagencjach). Rozliczenia prowizji są zawsze szybkie i sprawne. Z Harpiami warto współpracować, bo to bardzo szybko można rozwinąć swoją działalność i zwiększyć portfel oferowanych produktów, jednocześnie oszczędzając swój czas. Szczerze polecam. Adrian Kaznowski, Oświęcim

Pozdrawiam

Adrian Kaznowski, Ubezpieczenia Oświęcim DK, Kazo insurance


Współpracuje z Harpiami już przeszło 3 lata. Od samego początku współpraca przebiegała bardzo dobrze, płynny proces rejestracji, liczne szkolenia produktowe, wsparcie w centrali Harpii. Każdemu polecę współpracę z Harpiami, ponieważ współpraca od początku opiera się na zaufaniu i relacjach.

Dorota Gliwice


Współpracuję z “Harpiami” od kilku lat. Wcześniej próbowałem z innymi multiagencjami, ale w zasadzie po rozpoczęciu kontakt się kończył. Tutaj jest inaczej. Kontakty są w miarę częste. Czasami zadzwoni sama szefowa Magda, a dyrektor Jacek kontaktuje się systematycznie i zawsze próbuje w razie potrzeby udzielić pomocy. Inni pracownicy agencji też zawsze służą pomocą. Fajnie jest czuć wsparcie, a nie tylko presję. Rozliczenia są zawsze w czasie. Jak dla mnie jest to firma, z którą warto współpracować i myślę że zostanie tak na długie lata.

Piotr Kidawa Poraj


Współpraca z Multiagencją Ubezpieczeniową Harpie & Orły Sprzedaży to sama przyjemność. Powiem jedno: kontakt rewelacja, fajny bardzo pomocny i elastyczny zespół. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Multiagencję HARPIE!!! w 100%.

Pozdrawiam

Magda Karcz


Polecam współpracę! Wsparcie merytoryczne, techniczne na bardzo wysokim poziomie… Właściwie nie znam innej Multiagencji z takimi prowizjami dla Agentów, z rzetelnym opracowaniem materiałów pomocnych w naszej pracy.
Kontakt z pracownikami super, osoby kompetentne, życzliwe i zawsze pomocne.
Szybkie wsparcie sprzedaży!
A co ważne rozliczenie i wypłata prowizji na czas.

Pozdrawiam

GLORIA Centrum Ubezpieczeń Radzionków


Współpracuję z Agencją Harpie & Orły Sprzedaży od 2014 roku. Jestem bardzo zadowolona. Prowizja wypłacana zawsze na czas, świetne wsparcie merytoryczne. Przemili i bardzo kompetentni ludzie. Serdecznie polecam.

Może być bez nazwiska 😉